repetytorium maturalne angielski
Repetytorium maturalne angielski

Repetytorium maturalne angielski

Do przygotowania się na egzamin maturalny uczniom przydadzą się materiały w postaci repetytoriów języka angielskiego do samodzielnej nauki, które sprawdzają poziom umiejętności na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

“Matura. Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom podstawowy i rozszerzony”

– w książce znajdziemy polecenia skonstruowane w taki sposób, że będą odpowiednie dla poziomu podstawowego i rozszerzonego. Repetytorium uczy słownictwa, które jest systematycznie utrwalane i poszerzane w kontekście zadań egzaminacyjnych. Reguły gramatyczne zostały zestawione wraz z ćwiczeniami, do których na końcu książki znajdziemy odpowiedzi.

“Longman Repetytorium maturalne. Poziom podstawowy”

– książka uzupełnia i porządkuje wiedzę z języka angielskiego w zakresie podstawowym. Zamieszczono odpowiednią ilość poleceń w celu wyćwiczenia techniki rozwiązywania zadań na egzaminie maturalnym. Podręcznik zawiera swój interaktywny odpowiednik, w którym znajdziemy treningi maturalne przygotowujące do egzaminu maturalnego. W repetytorium umieszczono modelowe przykłady wszystkich wypowiedzi pisemnych jakie możemy znaleźć na maturze. Na podstawie gotowych arkuszy egzaminacyjnych dokładnie opisane zostały wszystkie typy zadań, testowane w nich umiejętności oraz na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas ich rozwiązywania.

“Longman Repetytorium maturalne. Poziom rozszerzony”

– książka jest w pełni zgodna z obowiązującą podstawą programową. Zawiera wersję interaktywną z tematyczną listą słów nagranych w formacie mp3 oraz lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych. Układ sekcji w repetytorium został umieszczony w takiej kolejności jaka występuje na egzaminie maturalnym, wszystkie sekcje zamieszczono z przykładowymi zadaniami. Gramatyka przedstawiona została w czytelnych tabelach, wszystkie informacje objaśniające rozwiązywane zadania zapisane zostały w języku polskim. Każde zagadnienie występuje wraz z ćwiczeniami utrwalającymi.